ما را دنبال کنید
تهران، خیابان انقلاب، پل کالج

مشاوره سئو سایت

هوشمندانه هزینه کنید
کسب و کار و تجارت آنلاین نیاز به تخصص دارد، با در کنار ما بودن بهترین نتیجه ها را بگیرید
توصیه های دقیق و اختصاصی سئو
راهنمای و پیاده سازی سئو حرفه ای
تیم سئو داخلی با تجربه زیلی
پنل طلایی

توافقی / ماهانه

هزینه مشاوره سئو برای کسب و کار ها

مشاوره نامحدود
تحلیل کامل کسب و کار
ارائه راهکار های بهینه
برنامه ریزی کامل مسیر کسب و کار

ما در مشاوره سئو در تمام پلتفرم های محبوب وب سایت ها تجربه داریم

مشاوره سئو مجنتو
مشاوره سئو وردپرس
مشاوره سئو ووکامرس
شاپیفای
مشاوره سئو جنگو
مشاوره سئو لاراول

ویژگی های مشاوره حرفه ای سئو

برای سئو به کمک نیاز دارید؟ خدمات مشاوره سئو زیلی وب سایت شما را برای موفقیت در جستجوی ارگانیک آماده و همراهی می کند.

خدمات مشاوره سئو دلیل رتبه بهتر، ترافیک بیشتر و نتایج جستجو مفیدتر

با خدمات مشاوره سئو زیلی به وب سایت خود مزیت رقابتی مورد نیاز خود را بدهید. با بیش از 7 سال تجربه مشاوران حرفه‌ای سئو ما می‌دانند که برای دستیابی به رتبه‌های برتر، رتبه اول در صفحات نتایج موتورهای جستجو، افزایش ترافیک و تبدیل‌های بیشتر به چه چیزی نیاز است. با کمک کارشناسان سئوی ما، درک درستی از اینکه بهترین فرصت‌های بهینه‌سازی موتور جستجو کجاست، نقشه راه برای اجرای سئو در سایت و خارج از سایت، و شریکی در موفقیت کسب‌وکارتان به دست خواهید آورد.

مشاوره رایگان سئو

هر پروژه مشاوره که کار می کنیم منحصر به فرد است. مشاوره رایگان سئو برای تعیین بودجه برای مشاوره سئو، در مورد نام تجاری، تاریخچه وب سایت شما صحبت می کنیم و در مورد اهداف شما بیشتر می آموزیم. فرم را پر کنید تا 24 ساعت بعد با شما تماس خواهیم گرفت. یا اگر می‌خواهید پروژه خود را از طریق تلفن صحبت کنید، با ما با شماره 09177000624 تماس بگیرید.

به زودی با شما تماس می گیریم

فرم اولیه مشاوره سئو رایگان

  خدمات مشاوره سئو سایت رایگان

  خدمات مشاوره سئو شامل چه مواردی است ؟

  خدمات مشاوره سئو ما شامل همه چیزهایی است که برای به دست آوردن درک بهتر از جایی که در نتایج جستجو قرار دارید، به کجا می توانید بروید و چگونه می توانید به آنجا برسید و مورادی که نیاز دارید. این موارد برای هر وب سایت متفاوت است، بنابراین هر طراحی استراتژی سئو نیز متفاوت است. در زیر لیستی از مواردی که خدمات مشاوره سئو ما می تواند بسته به اهداف شما شامل شود، آورده شده است.

  بررسی دقیق وضعیت سئو
  تیم ما متشکل از استراتژیست‌های سئو و متخصصان سئو، وب سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنند تا فرصت‌ها و زمینه‌های بهینه‌سازی موتور جستجو را پیدا کنند. ممیزی های ما تمام جنبه های بهترین موارد برای سئو را پوشش می دهد، از جمله سئو داخلی، محتوا، سئو خارجی، نشانه گذاری HTML، بک لینک ها، ساختار سایت و موارد دیگر. ما با طرحی برای بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح 404، لینک‌های شکسته و تنظیم سایت شما در رتبه‌بندی بالاتر به سراغ شما خواهیم آمد.
  تحقیق کلیدواژه و برنامه ریزی
  برای ایجاد طرحی برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما تحقیقات عمیقی در مورد کلمات کلیدی انجام می دهند تا تعیین کنند که کدام کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن منطقی تر هستند. تجربه گذشته ما، کار با مشاغل در صنایع مشابه یا با طرح‌بندی سایت‌های مرتبط، به ما امکان می‌دهد تا موارد عمل اثبات شده را ارائه کنیم و ما را به یک شرکت مشاوره برجسته تبدیل کند.
  نقشه راه برای موفقیت در سئو
  پس از تکمیل ممیزی، تیم ما طرحی را برای بهبود ترسیم می‌کند، با شروع آنچه که بیشترین تأثیر را در کوتاه‌ترین زمان خواهد داشت. نقشه راه ما اهداف شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی را در نظر می گیرد و شامل پروژه های سئو کوتاه مدت و بلند مدت می شود.
  راهنمای پیاده سازی سئو
  تیم ما سال‌ها تجربه نه تنها دتیم ما با شما در اتخاذ بهترین شیوه‌ها برای پیاده‌سازی، توسعه راهنماها و منابع برای آموزش بقیه تیم‌تان، و ارائه پیشنهادهایی با پیشینه در مورد اینکه چرا باید آنها را در نظر بگیرید، کار خواهد کرد. هدف ما این است که تیم بازاریابی شما را توانمند کنیم تا هنگام افزودن هر چیزی جدید به سایت شما، بهترین شیوه های سئو را در نظر بگیرند. ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات در مورد هر موضوعی از سئو فنی گرفته تا راه‌های افزایش نرخ تبدیل شما هستیم.
  تجزیه و تحلیل سئوی رقبا
  اگر سئو برای شما مهم است، به احتمال زیاد برای رقابت شما مهم است. مشاوران سئو ما عمیقاً در مورد آنچه که رقبای برتر شما با سئو به خوبی انجام می‌دهند، کارهایی که انجام نمی‌دهند و اینکه چگونه این اطلاعات را برای سایت خود به بهترین نحو انجام می‌دهند، بررسی خواهند کرد.
  بررسی بک لینک ها موجود در پروفایل
  یک نمایه بک لینک می تواند یک سایت را ایجاد یا خراب کند. با استفاده از ابزارهای مختلف، پروفایل بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص کنیم که آیا به رتبه بندی شما کمک می کند یا آسیب می رساند. سپس ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد پیوندهای موجود شما برای کمک به بهینه سازی موتور جستجو ایجاد خواهیم کرد. ما همچنین این سرویس را بر اساس نظارت مستمر ارائه می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا نمایه بک لینک شما را در وضعیت خوبی نگه داریم.
  لینک سازی با کیفیت بالا
  هنگامی که تیم ما لینک های ورودی و نمایه بک لینک شما را بررسی کرد، فرصت های منحصر به فرد و مرتبط ایجاد لینک برای سایت شما را بررسی خواهیم کرد. در هر کمپین ایجاد لینک، مشاوران سئو ما برای بک لینک های با کیفیت تلاش می کنند. ما صنعت، خدمات و فرصت‌های شما را برای طرح‌بندی یک پلن لینک‌سازی و کمک به اجرا در نظر می‌گیریم. درباره خدمات لینک سازی سئو ما بیشتر بیاموزید.
  مشاوره طراحی مجدد وب سایت
  اگر قصد دارید سایت خود را دوباره طراحی کنید، به یک شرکت سئو نیاز دارید. طراحی مجدد بسیار فراتر از بصری است و فرصتی عالی برای ایجاد بهترین شیوه های سئو است. مشاوران سئو ما بازخورد طراحی بصری، توصیه‌های تبدیل، بررسی ساختار سایت شما، بررسی محتوا، ارائه بهینه‌سازی اساسی در صفحه و شناسایی همه تغییر مسیرهایی را که برای حفظ تجربه کاربر نیاز دارید، ارائه می‌کنند.
  گزارش دقیق ماهانه
  یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یک کمپین سئو موفق، ارزیابی نتایج و تطبیق برنامه‌ها با گرایش‌های جدید سئو، به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل و فرصت‌های جدید است. برای کمک به اینکه ببینید چگونه داده‌هایتان به نتایج تبدیل می‌شوند، گزارشی ماهانه از معیارهای عملکرد کلیدی‌تان، کارهایی که برای شما انجام داده‌ایم، مشاهدات ما و برنامه ماه‌های بعد دریافت خواهید کرد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو ما است.
  مشاوره سئو مفید است ؟

  آیا سئو واقعا مفید است ؟

  بله، سئو مفید است. در واقع، بیش از 53 درصد از کل ترافیک وب سایت از جستجوی ارگانیک است. به سختی می توان انکار کرد که رتبه بندی در بالای گوگل و سایر موتورهای جستجوی اصلی تاثیر مثبتی بر وب سایت و کسب و کار شما ایجاد می کند. یک تیم متخصص سئو با تجربه، مانند زیلی، پیچیدگی های سئو را درک می کند. ما از روش‌های اثبات‌شده استفاده می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که کمپین سئوی شما کار می‌کند و مفید است(رتبه‌بندی صفحه اول، افزایش ترافیک ارگانیک، و سرنخ‌ها و فروش بیشتر است). اگر سئو به درستی انجام شود، مطمئنا برای کسب و کار شما مفید خواهد بود و در راه پیشرفت را برای شما راحت تر می کند.

  هزینه سئو و مشاور سئو چقدر است؟

  هزینه همکاریب با زیلی به عنوان مشاور سئو بسته به نیاز شما متفاوت است. ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز در ماه تخمین می زنیم. نرخ ساعتی بین 300 تا 900 هزار تومان در ساعت متغیر است. برای درک کامل اهداف شما، ما با شما صحبت می کنیم، وب سایت شما را بررسی می کنیم، تیم داخلی شما را ملاقات می کنیم، و پیشنهادی ارائه می دهیم که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. می توانید با شماره 09177000624 تماس بگیرید.

  سوالات متداول مشاوره سئو

  یک مشاور سئو با تیم شما برای ارائه استراتژی و ایده های سئو کار می کند. ما همچنین می توانیم در صورت نیاز به اجرای کار سئو کمک کنیم. یک مشاور متخصص سئو با تیم داخلی شما همکاری می کند تا یک طرح ایجاد کند و توسعه دهنده تیم شما باشد. هدف این است که کلمات کلیدی خود را به بالای موتورهای جستجو برسانید و ترافیک و تبدیل های ارگانیک بیشتری را افزایش دهید.

  هر کاری که انجام می دهیم وارد گزارش سئوی ما می شود و ثبت می شود و سپس در پایان ماه با شما به اشتراک گذاشته می شود. گزارش خوب طراحی شده و خوانا، درک آنچه را که ما انجام داده ایم و کدام یک از اعضای تیم آن را انجام داده است را برای شما آسان می کند. پس از تحویل گزارش به شما، تماسی برای بررسی آن برقرار خواهیم کرد. شما هرگز در تاریکی نخواهید بود.

  با بیش از 7 سال تجربه، تقریباً در هر صنعتی با مشتریان کار کرده ایم و به ما تخصص می دهیم تا پیشنهادات آگاهانه ای برای وب سایت شما ارائه دهیم. در صورتی که هنوز صنعت را نمی شناسیم، شما را می شناسیم. ما یاد خواهیم گرفت که کسب و کار شما چگونه کار می کند، چه چیزی برای شما مهم است و مطمئن باشید که برای موفقیت شما مناسب هستیم. به یاد داشته باشید، حتی اگر کسب و کار شما منحصر به فرد است، الگوریتم گوگل همیشه یکسان است.

  کسب نتایج از تلاش‌های سئو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله جریمه‌هایی که ممکن است در گذشته متحمل شده‌اید، رقابت در صنعت، سن دامنه و رتبه‌بندی فعلی سایت شما بستگی داشته باشد. با این حال، با بهبود رتبه شما، دید کلی برند شما نیز بهبود می یابد. هدف سئو به دست آوردن رتبه بندی صفحه 1 برای کلمات کلیدی شماست. در این بین، رسیدن به نقاط عطف مانند بالا رفتن از صفحه 7 به صفحه 4، نشانگر کشش خوب سئو و تاکتیک های موثر است. همه بهترین مشتریان ما برای درازمدت به سئو پایبند هستند و تلاش های سئوی خود را برای حفظ رتبه های برتر خود حفظ می کنند.

  با خدمات مشاوره سئوی خود می توانیم به اجرا و نظارت بر موفقیت کمک کنیم. اگر به دنبال یک آژانس سئو هستید که در سایت شما برای شما کار کند، خدمات سئو ما را در نظر بگیرید.

  در حالی که ما یک تیم با استعداد داریم که به طراحی وب سایت اختصاص داده شده است، تیم مشاوره سئو ما بیش از حد مایل است و قادر به همکاری با سایر طراحان سایت شما است برای این منظور که دستیابی به اهداف شما است. ما تجربه کار با تیم های توسعه داخلی، تیم های بازاریابی و طراح شخص ثالث را داریم.

  آره! از بهینه‌سازی گوگل مپ گرفته تا ایجاد صفحات فرود مخصوص شهر، ما در استراتژی‌هایی برای کمک به رشد آنلاین کسب‌وکارهای محلی مجرب هستیم. اگر صاحب کسب و کار محلی هستید، با تیم زلی صحبت کنید !