ما را دنبال کنید
تهران، خیابان انقلاب، پل کالج

درباره زیلی

ما راه حل های بازاریابی دیجیتال درآمدزا را ارائه می دهیم. زیلی یک ارائه دهنده راه حل های دیجیتال مارکتینگ با فناوری روز است و ما استراتژی های سفارشی را برای هر یک از مشتریان خود بر اساس نیازها و اهداف آنها ایجاد می کنیم.

درباره زیلی

تیم ما متشکل از طراحان و توسعه دهندگان خبره است و ما می دانیم که برای به دست آوردن نتایج واقعی آنلاین چه چیزی لازم است. ما همچنین بر معیارهایی که بیشترین اهمیت را دارند، مانند سرنخ ها و درآمد ایجاد شده، تمرکز می کنیم. ما می دانیم که رسیدن به این اهداف چیزی است که کسب و کارها را به جلو می برد و معتقدیم که موفقیت مشتریان ما بهترین معیار برای سنجش عملکرد ماست.

ما همچنین آموخته‌ایم که هر کانال مجموعه‌ای از مزایای خاص خود را دارد، همه آن‌ها زمانی که از نظر استراتژیک با کانال‌های دیگر جفت شوند، بهترین عملکرد را دارند. به همین دلیل است که ما استراتژی‌های خدمات کامل را به هر یک از مشتریان خود ارائه می‌کنیم و از ترکیبی از کانال‌های دیجیتال برای افزایش دید شدن، تبدیل‌ به مشتری شدن و کسب درآمد استفاده می‌کنیم.

ما همچنین مرتبط ترین تیم رسانه ای را در صنعت ایجاد کرده ایم.

تیم ما همچنین برای توسعه ابزارهای اختصاصی کار کرده است که به ما کمک می کند نتایج خود را به طور مؤثرتری پیگیری و گزارش کنیم.

وب علاقه ماست و ما مشتاق کمک به کسب و کارها در رسیدن به اهداف خود هستیم. بنابراین هنگامی که زیلی را به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال خود انتخاب می کنید، یک برنامه سفارشی متناسب با شرکت، نیازها و اهداف شما دریافت خواهید کرد.

به تیم زیلی بپیوندید

+0

اعضای تیم

0+

نمونه کار

0

سال تجربه

مجوز ها

ویژگی های تیم زیلی

ما می دانیم که یک تیم موفق و با تجربه، راه حل های هوشمندانه ای را برای طراحی هر گونه وب سایتی ارائه می دهد، که این توصیه ها به صاحبان بیزینس کمک می کند تا تعداد مخاطبان خود را افزایش داده و در نهایت منجر به رونق کسب و کار آنها شود.

مجموعه نیروهای شرکت، سرویس حرفه ای را که ناشی از سال ها تجربه و سابقه است، به مشتریان ارائه می نمایند. در حقیقت دریافت پروژه های جدیدی که ناشی از تجربه موفقیت آمیز مشتریان در مراجعات گذشته است، نشان از اعتماد دوباره به یک تیم با نیروی متخصص است.

سئو و دیجیتال مارکتینگ
0%
جنگو
0%
پایتون
0%
وردپرس
0%
پی اچ پی
0%
جاوا اسکریپت و react JS
0%