ما را دنبال کنید
تهران، خیابان انقلاب، پل کالج

دیجیتال مارکتینگ

زیلی سخت ترین چالش های بازاریابی اینترنتی شما را از بین می برد. مشتریان خود را با استراتژی های داده محور و هدفمند رشد دهید. سرنخ های بیشتر فروش بیشتر و درآمد بیشتر، این خدمات بازاریابی دیجیتال زیلی است. با یک استراتژی سفارشی به‌علاوه بینش‌های مبتنی بر داده، به کسب‌وکار شما کمک می‌کنیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ که به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند، به تمام تلاش های بازاریابی که در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. کسب‌وکارها از کانال‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر وب‌سایت‌ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه استفاده می‌کنند. این شامل ارتباط از طریق پیام های متنی یا چند رسانه ای نیز می شود.

یک بازاریاب باتجربه ممکن است بگوید بازاریابی و بازاریابی دیجیتال تقریباً یک چیز هستند، اما تفاوت‌های جزئی وجود دارد. با گفتگو با بازاریابان و صاحبان مشاغل، من چیزهای زیادی در مورد تفاوت های کوچک در سراسر جهان آموخته ام.

کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ را چگونه تعریف می کند؟

بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار و آگاهی از برند شما حیاتی است. به نظر می رسد هر برند دیگر یک وب سایت دارد. و اگر نداشته باشند، حداقل یک حضور در رسانه های اجتماعی یا استراتژی تبلیغات دیجیتال دارند. محتوای دیجیتال و بازاریابی دیجیتالی آنقدر رایج است که مصرف کنندگان به عنوان راهی برای آگاهی در مورد برندها اعتماد می کنند. 

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

دیجیتال مارکتینگ نسبت به روش های سنتی به مخاطبان بیشتری دست می یابید. علاوه بر این، اغلب مقرون به صرفه‌تر از تبلیغات سنتی است و به شما امکان می‌دهد موفقیت را به صورت روزانه اندازه‌گیری کنید و آن‌طور که مناسب می‌دانید حرکت کنید.

 

دیجیتال مارکتینگ در سه مرحله

تکمیل فرم مشاوره
مشاوره تلفنی یا حضوری
بستن قرار داد همکاری

به تیم زیلی بپیوندید

+0

اعضای تیم

0+

نمونه کار

0

سال تجربه

انواع کانال‌های دیجیتال مارکتینگ

روی یک سرویس دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید تا بفهمید چرا به آن نیاز دارید و چگونه ما آن را بهتر از دیگران انجام می دهیم.

مشاوره سئو زیلی

توصیه های دقیق و اختصاصی سئو
راهنمای و پیاده سازی سئو حرفه ای
تیم سئو داخلی با تجربه زیلی