ما را دنبال کنید
تهران، خیابان انقلاب، پل کالج

طراحی سایت حرفه ای بهینه برای موتور های جست و جو

طراحی سایت زیلی
زیلی یک آژانس طراحی سایت حرفه ای پیشرو با یک تیم طراحی خبره است که وب‌سایت‌های نوآورانه و مؤثری طراحی می‌کند که برند شما را جذاب می‌کند، نرخ تبدیل شما را بهبود می‌بخشد و درآمد شما را به حداکثر می‌رساند تا به رشد کسب‌وکار و دستیابی به اهدافتان کمک کند. در ادامه با خدمات طراحی وب سایت ما بیشتر آشنا شوید.

طراحی سایت حرفه ای در دنیای دیجیتال امروزی، وب سایت شما اولین تعاملی است که مصرف کنندگان با کسب و کار شما دارند.

به همین دلیل است که تقریباً 95٪ از اولین برداشت یک کاربر مربوط به طراحی سایت است. همچنین به همین دلیل است که خدمات طراحی وب سایت می تواند تأثیر بسیار زیادی بر سود شرکت شما داشته باشد.

به همین دلیل است که شرکت‌های بیشتری نه تنها طراحی وب‌سایت خود را مجدداً ارزیابی می‌کنند، بلکه با زیلی، آژانس طراحی وب که با استفاده از بیش از 7 سال تجربه و داده های زیاد، درآمد های خوب که برای مشتریان خود به ارمغان آورده است، همکاری می کنند.

ما می‌توانیم یک وب‌سایت سفارشی طراحی کنیم که فروش را برای کسب‌وکار منحصربه‌فرد شما افزایش دهد، همین امروز با ما تماس بگیرید.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت در چهار مرحله انجام می شود

تکمیل فرم مشاوره
مشاوره تلفنی یا حضوری
بستن قرار داد همکاری
طراحی سایت و تحویل

به تیم زیلی بپیوندید

+0

اعضای تیم

0+

نمونه کار

0

سال تجربه

با خدمات طراحی سایت زیلی روی موفقیت سایت خود سرمایه گذاری کنید

با سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت حرفه ای، سایتی دریافت خواهید کرد که:

سفارشی (Custom)
رسپانسیو (گاهی اوقات به آن mobile-friendly گفته می شود)
بهینه شده برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
امن (با پرتوکل های HTTPS)
استایل های حرفه ای

می توانید ویژگی های اضافی را به عنوان بخشی از طراحی وب سایت حرفه ای خود قرار دهید. به عنوان مثال، می توانید از توسعه دهندگان ما درخواست کنید که یک پایگاه داده را در کنار طراحی شما ادغام کنند، تجارت الکترونیک را فعال کنند و موارد دیگر.

طراحی سایت حرفه ای زیلی

چرا در خدمات طراحی وب سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید؟

اگر در مورد ارزش خدمات طراحی وب حرفه ای مطمئن نیستید، چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، می توانید نرخ تبدیل، رقابت، و رتبه جستجوی خود را افزایش دهید. همه نتایجی هستند که می توانند تأثیر مستقیم و مثبتی بر سود، سهم بازار و رشد شما داشته باشند.
نرخ تبدیل خود را افزایش دهید
تجربه کاربری خود را بهینه کنید
مزیت رقابتی خود را به حداکثر برسانید
رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشید
استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را تقویت کنید

تعرفه و هزینه طراحی سایت حرفه‌ای

خدمات طراحی وب ما را انتخاب کنید، و کسب و کار شما می تواند روی شفافیت 100 درصد حساب کند. از قیمت های شخصی ما گرفته تا طرح های اولیه، تیم ما دسترسی کامل به قیمت و استراتژی های طراحی وب ما را برای شرکت شما فراهم می کند.
با استفاده از مشاوره، یک پیشنهاد رایگان، دقیق و فوری برای خدمات طراحی و توسعه وب ما دریافت کنید. هزینه‌های طراحی سایت حرفه‌ای بستگی به عواملی مثل امکانات سایت، تعداد صفحات، ویژگی‌های گرافیکی سایت و... دارد.
اگر به دنبال راه‌اندازی سریع وب‌سایت بازطراحی‌شده یا کاملاً جدید خود هستید، ما خدمات طراحی وب سریع را ارائه می‌دهیم. برای این خدمات با تیم طراحان وب ما قرار داد ببندید و آنها در 30 روز یک سایت برای کسب و کار شما ایجاد خواهند کرد.

سوالات متداول

زمان مورد نیاز برای تکمیل طراحی وب سایت بر اساس اندازه وب سایت (تعداد صفحات) و نوع طراحی مورد نیاز و در صورت نیاز به جلوه های ویژه یا جنبه های توسعه منحصر به فرد متفاوت خواهد بود.

طراحی وب سایت است که استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در نظر می گیرد. یک طراح وب سایت باید با در نظر گرفتن سئو سایت را ایجاد کند تا یک بازاریاب دیجیتال بتواند سایت را بهینه کند. به این ترتیب وب سایت ترافیک بیشتری به دست می آورد و در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی خواهد داشت. گوگل تمام وب سایت ها را خزیده و فهرست می کند و وب سایت هایی که برای جستجو بهینه شده اند از رتبه بهتر و اعتبار دامنه بالاتر برخوردار خواهند شد.

این طراحی وب سایت است که برای نمایش در دستگاه های مختلف صرف نظر از اندازه یا صفحه نمایش آنها مقیاس می شود. این بدان معنی است که محتوای شما در سایت همیشه واضح و برای تجربه کاربری بهینه شده است، صرف نظر از دستگاهی که کاربر شما وب سایت را در آن مشاهده می کند. این روشی است که می‌توانید وب‌سایت‌ها را هم در رایانه‌های رومیزی و هم در دستگاه‌های تلفن همراه بدون نیاز به یک سایت تلفن همراه مجزا جلوه دهید.

این برای بخش های مختلف وب سایت شما متفاوت است. به عنوان مثال، محتوای خود را می توانید به طور مرتب به روز کنید که احساس می کنید با نام تجاری و پیام شما مطابقت دارد. مشتریان از محتوای جدید و تازه لذت می برند، بنابراین باید به سادگی تعداد دفعات به روز رسانی های خود را تعیین کنید. اکثر وب سایت ها یک صفحه وبلاگ دارند و اینجاست که می توان محتوای جدید و مرتبط را به وب سایت شما اضافه کرد و اکثر برندها به روز رسانی های هفتگی را ارسال می کنند. اگر محتوای شما بهینه شود، رتبه جستجوی ارگانیک شما نیز بهبود خواهد یافت. وقتی امنیت و عملکرد خود را در وب سایت خود در نظر می گیرید، معمولاً باید هر چند ماه یکبار این موارد را به روز کنید. یا زمانی که یک ویژگی جدید برای اطمینان از مطابقت وب سایت شما با موتورهای جستجو مورد نیاز است. برای تعیین فراوانی این به روز رسانی ها با تیم طراحی و توسعه خود صحبت کنید. آنها سلامت سایت شما را بررسی می کنند و مطمئن می شوند که همه پیوندها و عملکردها به درستی کار می کنند.